ORE PDKS Personel Devam Takip Sistemi OrePDKS Programı öne çıkan bazı özellikleri

Merkezi PDKS

Farklı Lokasyonlarda Sınırsız şube ve cihaz ile parmak izi ve kartlı personel takip

Turnike Entegrasyonu

NetPDKS Turnikeler ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Detaylı Mesai ve İzin Kontrolü

NetPDKS Personellere ayrı mesai saatleri, izin girişi ve vardiya yönetim imkanı sunmaktadır.

Detaylı Raporlama

Günlük giriş-çıkış, gelmeyenler, geç kalanlar, erken gidenler, fazla mesai yapanlar, izin raporlamaları vb. raporlamalar alınabilmektedir.

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Kurum Yetkililerine otomatik mail gönderebilme

Sınırsız sayıda; şirket, departman ve sınırsız personel ve cihaz desteği

Günlük giriş-çıkış, gelmeyenler, geç kalanlar, erken gidenler, devamsızlar, fazla mesai yapanlar, izin raporlamaları gibi raporlamalar alınabilmektedir.

Günlük, haftalık, aylık ve/veya yıllık olarak sicil bazlı, kişi bazlı, grup bazlı, departman bazlı olarak raporlamalar alınabilmektedir.

Tüm raporlamalar aynı ekran üzerinden ilgili birimlere mail gönderimi

TURNİKE ENTEGRASYONU

Turnikeler geçişi onaylayan donanımlarla birlikte kullanılır. Bu donanımlar kart okuyucu, parmakizi okuyucu, yüz tanıma terminali olabilir.

Turnike sistemleri yetkisiz kişilerin işletmelere girişine engel olduğu gibi üzerindeki okuyucular vasıtasıyla giriş – çıkış verileri sisteme kaydedilir

Personel devam takip sistemlerinde turnikeler en çok kartlı sistemlerle birlikte kullanılır. Giriş – çıkış yoğunluğuna göre turnike sayısının belirlenmesi yığılmaların önüne geçecektir.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

ÇOKLU VE SINIRSIZ KULLANICI DESTEĞİ (Sınırsız sayıda kullanıcı(client) desteği olup, aynı anda çok kullanıcılı çalışma imkânı sağlamaktadır.)

YEDEKLEME - GERİ KURTARMA (Parametrik ayarlar verilerek sistem otomatik yedekleme yapılmaktadır)

YETKİ HAK MEKANİZMASI (Kullanıcıları veya kullanıcı gruplarını belli işlemlere göre yetkilendirip veri erişim ve işlemlerini sınırlandırabilirsiniz.)

KULLANICI DOSTU EKRANLAR (İyi düşünülmüş, tutarlı ve kullanıcı dostu ekranlarımız ile işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz)

WINDOWS UYUMLU (XP, Vista, Windows7 , Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumlu olarak çalışır. )

ZENGİN RAPORLAMA (Program üzerindeki bilgilerinizi çok boyutlu inceleyebilir, zengin raporlama seçenekleri ile kritik verilerinize kolayca ulabilirsiniz. Excel,SQL üzerinden içerik yükleyebilir, listeleri ve raporları excel,word ve pdf'e çıkartabilirsiniz)

DETAYLI LOGLAMA (Kullanıcı logları(işlemleri) geri planda saklanmakta ve hangi kullanıcının ne tür işlemler yaptığı görülebilmektedir.)

TEKNİK DESTEK (Sözleşme süresince ücretsiz telefon ve uzaktan bağlantı ile destek)

YAZILIM GELİŞTİRME (Talebiniz doğrultusunda yazılıma eklentiler yapılabilir, yeni sürümleri ve güncellemeleri ücretsiz kullanabilirsiniz.)