ORE YMM YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK PROGRAMI OreYMM Programı öne çıkan bazı özellikleri

Form Sihirbazı

Form 191 Excel’i ile tüm formlarınızı birkaç tuş yardımıyla kolayca yapabilirsiniz

Metin Editörü

Entegre metin editörü sayesinde herhangi bir Office programına ihtiyaç duymaz

Özelleştirilebilir

Kendinize özel formlar tasarlayabilir veya var olan formlar üzerinde değişikler yapabilirsiniz

Esnek Liste Filtreleme

Özelleştirilebilir ve farklı dosya türlerinde kaydedilebilir (PDF, Excel vb.) esnek listeler

GENEL ÖZELLİKLERİ

Veri tekrarını önleyerek mükerrer bilgilerin oluşmasını engeller.

Tüm incelemeleriniz (farklı sözleşmeler, farklı mükellefler, farklı dönemler) tek bir dosya altında

GİB entegrasyonuyla birçok işlemde sadece VKN ile verilere ulaşım ve sisteme aktarım

Otomasyonda tanımlı olan verilerin bilgiye dönüştürülmesi süreçlerinde maksimum zaman ve verimlilik sağlar,

Gelişmiş filtreleme seçenekleriyle önceden hazırlanan evraklara kolay ulaşım,

Kendinize göre yeni formlar tanımlayabilme veya var olan formlar üzerinde ek düzenlemeler yapabilmenize olanak sağlar

Gelişmiş yetkilendirme ile personellerin yetkileri olmayan bilgileri erişimlerinin kısıtlanması ve verilerin güvenirliliğinin arttırılmasını sağlar

Bir yazılım geliştiricisi gibi kendi formlarınızı tasarlamanıza ve bu formlarınıza veri girişleri yaparak bu bilgileri yazışmalarda veya iş süreçlerinizde kullanılabilmesini sağlar

FORM SİHİRBAZI

Bu sihirbaz sayesinde yüzlerce formunuzu bir dakika kadar kısa bir sürede oluşturabilirsiniz.

Form Hazırlama Sihirbazı sizin için gerekli olan formları, kdv dönemlerini, tasdik dönemleri gibi bilgileri otomatik olarak toplu bir şekilde oluşturur.

Oluşturulan formlar üzerinde düzenlemeler yapabilir, inceleyebilir, yazdırabilir, e-mail gönderebilir, takibe alabilir veya arşivleyebilirsiniz.

SÜREÇ YÖNETİMİ

Mükelleflerin ve karşıt inceleme firmalarının bilgilerini manuel girilerek veya İnternetten online sorgulayarak girilmesi ile sistemde kullanılacak olan mükelleflere ve firmalara ait bilgilerin girişini sadece bir kez tanımlanmasıyla sistemin her noktasında bu bilgileri kullanabilirsiniz.

Hazır olarak gelen standart formları kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre olan formları düzenleyebilir veya yeni formlar hazırlayıp sistemde bu formları kolayca kullanabilirsiniz.

Form yazım editörü ile hazırlamış olduğunuz formlar ve dilekçeler üzerinde tüm düzenlemeleri tıpkı Word programındaymış gibi inceleyebilir ve gerekli gördüğünüzde eklemeler yapabilirsiniz.

Hazırlanmış olan formları arşive alabilir, arşivlenmiş olan formları istediğiniz zaman tekrar inceleyebilir, e-mail atabilirsiniz.

ENTEGRE ÇALIŞAN TAM ÇÖZÜM

Yeniden Tasarlanabilir; Hazır olarak gelen formları veya kendi eklediğiniz formları isteğiniz doğrultusunda yeniden tasarlayabilirsiniz.

Yönlendirici ve Kontrolcü; Sizin yerinize birçok verinin kontrolünü yaparak düzenli işlemler yapmanıza yardımcı olur.

Sürekli Yenilenen; Kendini sürekli olarak güncelleyen ve önerileriniz doğrultusunda geliştirilebilen çok katmanlı mimari yapı.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

ÇOKLU VE SINIRSIZ KULLANICI DESTEĞİ (Sınırsız sayıda kullanıcı(client) desteği olup, aynı anda çok kullanıcılı çalışma imkânı sağlamaktadır.)

YEDEKLEME - GERİ KURTARMA (Parametrik ayarlar verilerek sistem otomatik yedekleme yapılmaktadır)

YETKİ HAK MEKANİZMASI (Kullanıcıları veya kullanıcı gruplarını belli işlemlere göre yetkilendirip veri erişim ve işlemlerini sınırlandırabilirsiniz.)

KULLANICI DOSTU EKRANLAR (İyi düşünülmüş, tutarlı ve kullanıcı dostu ekranlarımız ile işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz)

WINDOWS UYUMLU (XP, Vista, Windows7 , Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumlu olarak çalışır. )

ZENGİN RAPORLAMA (Program üzerindeki bilgilerinizi çok boyutlu inceleyebilir, zengin raporlama seçenekleri ile kritik verilerinize kolayca ulabilirsiniz. Excel,SQL üzerinden içerik yükleyebilir, listeleri ve raporları excel,word ve pdf'e çıkartabilirsiniz)

DETAYLI LOGLAMA (Kullanıcı logları(işlemleri) geri planda saklanmakta ve hangi kullanıcının ne tür işlemler yaptığı görülebilmektedir.)

TEKNİK DESTEK (Sözleşme süresince ücretsiz telefon ve uzaktan bağlantı ile destek)

YAZILIM GELİŞTİRME (Talebiniz doğrultusunda yazılıma eklentiler yapılabilir, yeni sürümleri ve güncellemeleri ücretsiz kullanabilirsiniz.)